Pilotní ročník soutěže HELUZ Dům roku 2021 zná své vítěze a i výherce bedny prémiového sektu pro hlasující. Nejste to právě vy?

Soutěžilo se ve dvou kategoriích – Náš budoucí dům z cihel HELUZ a Postavili jsme dům z cihel HELUZ. V první kategorii vytvářeli budoucí stavitelé model svého vysněného domu a prezentovali jej na videu. Ve druhé kategorii už stačilo hotový dům jen vyfotit a poslat k hodnocení. 

Odborná porota vybrala v obou kategoriích desítku finalistů, kteří následně bojovali o přízeň publika na facebookové stránce společnosti HELUZ Česko. Z realizovaných domů veřejnost oslnila stavba zaslaná Václavem Kosnarem, a proto s velkým náskokem získává peněžitou odměnu ve výši 50 tisíc korun. 

Hlavní cenu – cihly na stavbu v hodnotě 400 tisíc získala rodina Peterkových, která svým videem zapůsobila na nejvíce hlasujících.

Zvláštní cenu Apple iPad za nejpreciznější model získal Mojmír Slepánek.

Každý, kdo v soutěži hlasoval a zařadil se mezi fanoušky facebookové stránky společnosti HELUZ, postoupil do slosování o bednu prémiového sektu. Oslavovat tak může i Eva Šoltésová.

Všem oceněným gratulujeme, přejeme úspěšnou stavbu a spokojené bydlení v domě z cihel HELUZ. 

Zdroj: HELUZ

Vložte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *