Seznamte se s výhodami našich stavebních materiálů pro zdravý domov. Veletrh FOR ARCH proběhne ve dnech 21. – 25. 9. 2021 v areálu PVA EXPO Praha – Letňany.

Největší výrobce pálených cihel a keramické střešní krytiny Wienerberger zve všechny investory, partnery i odbornou veřejnost na svou výstavní expozici v PVA Praha Expo – Letňany. Novinky, zajímavosti, akční nabídky i poradenství týkající se zdícího systému Porotherm, pálené střešní krytiny Tondach a fasádního řešení Terca budou připraveny na veletrhu FOR ARCH ve dnech 21. – 25. září 2021.

Nechte si poradit od našich odborníků

Využijte příležitosti potkat se s námi osobně na veletrhu a prohlédnout si výrobky přímo na místě. Naši odborníci vám představí řešení splňující standard NZEB (domy s téměř nulou spotřebou energie), jednovrstvé zdivo Porotherm bez nutnosti dodatečného zateplení, moderní zateplovací systém střech Tondach iRoof a odborně vám poradí v oblasti stavění z keramických materiálů.

Navrhněte si dům za 5 minut

V expozici naleznete i revoluční Wienerberger konfigurátor domu, a to rovnou na dvou velkoplošných dotykových obrazovkách, které budou k dispozici pro každého návštěvníka. Nakonfigurujte si vysněný dům za 5 minut a získejte mimořádné slevy na stavební materiál!

Kde se setkáme

Náš stánek naleznete v hale 2, sektor A pod číslem 12.
Expozice je otevřena ve všední dny od 10:00 do 18:00 hv sobotu od 10:00 do 17:00 h.
Adresa výstaviště: PVA EXPO Praha, Beranových 667, 199 00 Praha 9 – Letňany

Zdroj: Wienerberger

Vložte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *