Odborná konference pro projektanty, architekty a stavitele právě startuje. Již devátým rokem pořádá společnost Wienerberger, lídr v oblasti keramických stavebních materiálů, odbornou konferenci Wienerberger fórum, která se uskuteční v sedmi českých městech v období od 9. 1. do 4. 2. 2020.

Již devátým rokem pořádá společnost Wienerberger, lídr v oblasti keramických stavebních materiálů, odbornou konferenci Wienerberger fórum, která se uskuteční v sedmi českých městech v období od 9. 1. do 4. 2. 2020. Program konference je připraven tak, aby projektanti, architekti, studenti a stavební společnosti načerpali nové poznatky a trendy z oblasti stavebnictví a systémového řešení Wienerberger.

„Návštěvníci se budou moci seznámit s množstvím praktických informací a novinek z oblasti legislativy, digitalizace ve stavebnictví a s novými konstrukčními řešeními. Budeme se věnovat také zdravému bydlení v našem programu domu budoucnosti e4,“ přibližuje obsah přednášek Wienerberger fóra 2020 Ing. Kamil Jeřábek, jednatel společnosti Wienerberger.

Účast na Wienerberger fóru 2020 je bezplatná a semináře jsou akreditovány v systému celoživotního vzdělávání ČKAIT (1 bod) a ČKA (2 body). Novinkou letošní konference bude téma týkající se řešení konstrukčních detailů systémů Porotherm a Tondach včetně jejich návaznosti na další výrobce stavebních materiálů značek Vekra, Semmelrock, Velux, Schiedel a Baumit.

Program Wienerberger fóra 2020 zahrnuje tyto přednášky:
▪ Změny v legislativě od roku 2020 a jejich důsledek na práci projektanta, Ing. Vlastimil Kučera, Ph.D. (CSI)
▪ iRoof: výhody nového řešení nadkrokevní izolace šikmé střechy, Ing. Hynek Stančík, Ph.D.
▪ Představení nástrojů pro 3D projektování a BIM, Ing. arch. Martin Tichý
▪ Konstrukční detaily a jejich dopad na vlastnosti stěn, Ing. Robert Blecha
▪ e4 dům: Nový trend v moderním stavebnictví, Ing. Daniel Uskokovič
▪ Jak v létě nepřehřát podkroví, Ing. Hynek Stančík, Ph.D.
▪ Řešení konstrukčních detailů od průmyslových partnerů v návaznosti na cihelný sytém, Jan Huber, DiS.
▪ Provádění fasád domů z cihlových pásků Terca, Ing. Robert Blecha
▪ Statika vícepodlažních budov a zajímavosti z praxe, Ing. Ivo Petrášek

Wienerberger fórum 2020, jedna z největších a nejprestižnějších vzdělávacích akcí ve stavebnictví, bude zahájeno dne 9. 1. 2020 v Českých Budějovicích. Další destinace jsou 14. 1. 2020 Praha, 21. 1. 2020 Ostrava, 23. 1. 2020 Olomouc, 28. 1. 2020 Brno, 30. 1. 2020 Plzeň a 4. 2. 2020 Hradec Králové, kde semináře zaměřené na aktuální vývoj, trendy a novinky ve stavebnictví vyvrcholí.

Vložte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *