Na našem webu jsme vás již seznámili s konceptem Wienerberger e4 domu. Domu, který využívá nejmodernější technologie a zdravé stavební materiály přírodního původu. Pojďme však nyní nahlédnou doslova pod obálku, v tomto případě dokonce pod celokeramickou. Podívejte se, jaký dům bude pětičlenná rodina obývat!

Video představuje dispoziční řešení 5 + kk rodinného domu. Blíže se věnujeme stavebním materiálům, které byly pro stavbu vybrány. Přecházíme z vnějšího pohledu na fasádu domu do jeho vnitřních prostor. Projektový manažer projektu Wienerberger e4 dům, Ing. Daniel Uskokovič, vás postupně provede všemi místnostmi a upozorní na krásná a vychytaná řešení. Ze společenské přízemní části se tak přesouváme do klidové obytné části v patře domu. Právě z patra domu lze vyjít přímo na jeho střechu, kterou si důkladně prohlídneme. 

Co je e4 dům
e4 dům je zdravý cihlový dům na míru.

Jedná se o komplexní návod pro moderní a do budoucna orientované bydlení v rodinném domě, které je založeno na využití keramických stavebních materiálů – cihelném systému Porotherm, pálené střešní krytině Tondach či lícovém zdivu Terca.

Detailně promyšlené e4 konstrukční řešení včetně návodů pro stavbu vychází ze zkušeností, moderních technologií a ověřené praxe společnosti Wienerberger. Jedná se o domy postavené ve standardu NZEB s konstrukcí z jednovrstvého zdiva Porotherm a se šikmou střechou Tondach. Pokud je vyprojektována střecha plochá, pak je v e4 domě osazen těžký strop Porotherm.

Domov vybudovaný dle principů e4 je zdravý a připravený pro moderní nároky na bydlení a životní styl v příštích desetiletích. Je charakteristický nízkými pořizovacími i provozními náklady a lze ho pořídit za výhodnou cenu.

Více najdete na www.e4dum.cz

Zdroj: Wienerberger

Vložte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *