Čtvrtý ročník online stavebního veletrhu Veleton proběhne poslední lednový víkend 28.–29. 1. 2023. Svůj virtuální stánek zde postaví i společnost HELUZ, která si pro diváky připravila přednášku na téma stavba domů s téměř nulovou spotřebou energie. Přednáška proběhne v sobotu od dvou hodin. Účastníky kromě užitečných informací čeká bonus v podobě komínového kompletu za korunu.

Stavební veletrh Veleton je pro účastníky zdarma. Podmínkou je pouze registrace na www.veleton.cz/register a získání přístupového kódu pro vstup na platformu. Od 28. do 29. ledna se pak diváci mohou připojit na libovolnou přednášku z pohodlí domova. Živé vysílání společnosti HELUZ proběhne v sobotu 28. ledna od 14:00 do 14:45 hodin.

Tématem přednášky je Efektivita a úspory ve výstavbě cihelných rodinných domů. Diváci se dozví, jak docílit domu s téměř nulovou spotřebou energie. Po celou dobu veletrhu i živého vysílání mohou odborníkům pokládat dotazy a vyjasnit si vše, co potřebují.

Společnost HELUZ navíc pro účastníky připravila dárek. Registrací na stánku HELUZ u obchodních zástupců získají možnost koupě komínového kompletu HELUZ za 1 Kč při splnění podmínek akce. Akce se vztahuje na všechny produkty HELUZ, tj. HELUZ IZOSTAT, HELUZ KLASIK a HELUZ SMART. Například v případě nejoblíbenějšího komínového kompletu HELUZ IZOSTAT tak ušetří 38 598 Kč.

Diváci veletrhu Veleton mohou jednotlivá vysílání navštěvovat v tematicky vymezených „halách“. Společnost HELUZ vysílá v hale Hrubá výstavba a materiály.

Zdroj: HELUZ

Vložte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *