Dny se začínají prodlužovat a to je neklamným znamením, že startuje stavební sezóna. Chystá se budování střech na novostavbách i plánované opravy těch starších. Ač neradi, přemýšlejí nad tímto zadáním také ti, jejichž střechu prověřila právě končící zima a výsledek nedopadl dobře. Všem jmenovaným je společné jedno – znepokojení nad růstem cen stavebních materiálů. To by bylo terno získat v této situaci střechu zdarma! Sen? Ne, skutečnost! Stačí se zapojit do soutěže společnosti TONDACH o střechu zdarma.

Střechu TONDACH zdarma může získat každý, kdo se nejpozději 31. března 2022 přihlásí do soutěže. Postačuje k tomu pouhé nezávazné vyplnění a odeslání formuláře pro kalkulaci střechy, který najdete na webových stránkách společnosti TONDACH. Tak jednoduché to je. Pak už můžete jen čekat, zda se na vás usměje štěstí. Pokud ano, získáte poukaz na základní tašky TONDACH dle vlastního výběru (v množství do 120 m2 střechy) a součástí výhry je i doprava tašek až na stavbu.

Ale smutní nemusejí být ani ostatní. Každý, kdo se zapojí do soutěže TONDACHU, získává mnoho benefitů. Střecha z poctivých pálených střešních tašek, která je krásná, bezúdržbová a má prokázanou životnost až 100 let, je přece taky výhra!

Výhra nad klimatickými rozmary

Počasí už nikdy nebude mít šanci rušit vaše bezpečí a pohodu domova pod střechou s taškami TONDACH. Tisíci lety prověřený materiál je odolný UV záření, větru i dešti a provedené zkoušky potvrdily také jeho rezistenci vůči krupobití standardnímu v našich podmínkách.

Výhra nad financemi

Cenové turbulence střešních krytin můžete po celou příští generaci pustit z hlavy. Vaše střecha s krytinou TONDACH výměnu potřebovat nebude.

Výhra nad starostmi s údržbou

Střecha z pálených tašek nereziví, ani se nedeformuje. Krytina s moderními špičkovými povrchovými úpravami nevyžaduje obnovování nátěrů. Dokonce je eliminováno usazování  mechů a lišejníků, které by bylo nutno složitě odstraňovat. Z takové střechy se můžete pouze radovat.

Výhra nad časem

Naše potřeby se časem proměňují a s nimi se mění i nároky na střechu. Skládanou pálenou krytinu lze během její dlouhé životnosti bez problémů přizpůsobit aktuálním potřebám – doplnit solární panely, vložit střešní okna či instalovat jiné prvky. Pro skládaný kusový materiál nic z toho není problém.

Hlavní výhrou je zdraví

Po dvou kovidových letech si každý dobře uvědomuje hodnotu zdraví. Vzhledem k tomu, že 90 % času trávíme uvnitř budov, je nezbytné, aby to bylo prostředí zdravé. Základním stavebním materiálem, který je schopen toto očekávání naplnit, je keramika neboli pálená hlína. Pálené tašky jsou vyráběny z čistě přírodního materiálu a snoubí se v nich země, oheň, voda a vzduch. Čtveřice živlů dává pálené hlíně

neopakovatelné vlastnosti bez chemických škodlivin, které stavebniny obvykle provázejí.

Výhrou je i pouhé potěšení

Přiznejme si, že na střeše nás zajímá nejvíc vzhled krytiny. V každém období jej určovaly především technologické možnosti. Takže na úplném počátku vývoje pálených krytin stály režné prejzy, které se tvarovaly na lidském stehně. Pozdější strojová výroba přála zejména hladkým bobrovkám a později raženým taškám. Současné možnosti jsou však mnohem dál. Důkazem je nadčasová taška V11 z dílny designového studia F.A. Porsche. Charakteristické jsou pro ni ostré zlomy ve tvaru véčka a krystalicky čistý design. Opravdoví milovníci elegance díky tomu nemusejí dělat kompromisy a jako krytinu mohou zvolit materiál spolehlivý a současně nadčasově krásný.

Spolehlivý partner je výhra

Značka TONDACH neznamená jen pestrou paletu krytin a doplňků pro střechy, ale je to i dokonalý servis a partner na vaší straně. Je to jistota, že jste vsadili na společnost, které na srdci leží spokojený zákazník a dělá střechy pro vaši budoucnost.

Zdroj: Tondach

1 komentář

 1. Ivana Rekšáková

  Dobrý den, Vážení,
  ráda bych Vás touto cestou požádala o pomoc.
  Jedná se o opravu střechy (zdarma). Zakládali jsme sbírku na Doniu.cz, bohužel se nepodařilo vybrat potřebnou částku a stav střechy je katastrofální. Jedná se o mou kamarádku a jejího postíženého přítele, který je ležák a nemají potřebné finance na opravu střechy.
  Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
  S pozdravem Rekšáková
  P.S. přikládám i telefonický kontakt na mou osobu
  607 086 912

Vložte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *