Společnost HELUZ opět vyhlásila ke Dni stínicí techniky (16. května) soutěž „Vyfoť stín“, tentokrát o zahradní ohniště Fieldmann FZG 1020. Své fotky můžete až do 10. června 2022 posílat přes soutěžní formulář. Kompletní pravidla soutěže naleznete na Pravidla soutěže Vyfoť stín 2022.

Jak se ke stínu „postavíte“, záleží čistě na vaší fantazii, pro inspiraci se můžete podívat na minulé foto příspěvky na odkazu Vyfoť stín 2020. Po ukončení soutěže zasedne porota, která autora nejlepší fotky ocení zahradním ohništěm Fieldmann FZG 1020. Elegantní ohniště od českého výrobce disponuje praktickými sklopnými nožkami pro snadný převoz i skladování. Mřížkové víko pak nejen dotváří atraktivní design, ale zachytí i jiskry, takže zvyšuje bezpečnost.

Společnost  HELUZ přispívá k teplotnímu komfortu v interiérech domů nejen cihlami s nejlepšími tepelněizolačními parametry  na trhu HELUZ FAMILY a HELUZ FAMILY 2in1, ale i žaluziovým a roletovým PŘEKLADEM HELUZ FAMILY 3in1 nosný. Tento překlad s integrovanou, ale vyjímatelnou tepelnou izolací je určen pro jednovrstvé zdivo z tepelně izolačních cihel HELUZ FAMILY. Vnitřní prostor PŘEKLADU HELUZ FAMILY 3in1 nosný je velikostně variabilní pro umístění venkovních žaluzií, rolet, screenů anebo může zůstat z výroby vyplněný izolantem. Na obvodové zdivo domu tak lze použít jediný typ nosného překladu, aniž by stavebník předem musel vědět, zda bude chtít instalovat stínění či nikoli.

Zdroj: HELUZ

Vložte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *