Společnost HELUZ opět hledá fotku, která „zastíní všechny ostatní.“ Ke Dni stínicí techniky (16. května) vyhlásila soutěž „Vyfoť stín“, tentokrát o chladicí box Fresh Compact.

HELUZ letos představil už druhou generaci nosných žaluziových a roletových překladů: PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný má vnitřní schránku s integrovanou tepelnou izolací, kterou lze postupně vyjímat a do schránky umístit libovolnou venkovní stínicí techniku. HELUZ se loni stal prvním výrobcem stavebních systémů u nás, který byl přijat za člena Svazu podnikatelů ve stínicí technice (SPST).

Objektivy soutěže chtivých fotografů by se měly zaměřit na „stín“ v jeho mnoha podobách. Kreativitě se meze nekladou, jen je třeba se na stránkách soutěže zaregistrovat a fotku zaslat prostřednictvím formuláře do 15. června 2020. Odborná porota vybere nejlepší dílko, které bude oceněno chladicím boxem Fresh Compact.

PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný je univerzálním řešením

Nový PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný je určen pro umístění venkovních žaluzií, rolet či screenů. Vnitřní prostor překladu je variabilní – integrovaná tepelná izolace je po dílech vyjímatelná podle zvoleného typu venkovního stínění, anebo může prostor zůstat z výroby vyplněný izolantem. PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný je tedy univerzálním řešením a stavebník si nemusí předem lámat hlavu, zda bude chtít instalovat stínění či nikoli. PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný dodržuje jednotný modulový systém hrubé stavby z broušených cihel HELUZ a je určen pro jednovrstvé konstrukce. Je plně skrytý pod omítkou, přizpůsoben pro elektrické ovládání a lze ho instalovat i pro vyšší okna až do rozměru 2,5 m, tedy třeba i pro balkonové dveře.

Variabilita vnitřního prostoru je jednou z uživatelsky nejzajímavějších výhod nového PŘEKLADU HELUZ FAMILY 3in1 nosný. Zatímco rolety jsou srolované a kazeta s nimi potřebuje prostor víceméně čtvercového průřezu, žaluzie jsou lamely na sebe poskládané a schránka na ně má obvykle menší obdélníkový průřez. Proto je důležité, že lze izolant vytahovat po dílech v závislosti na zvolené variantě stínění.

Vložte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *