Stavebníci, kteří si vybrali pro svůj nový domov cihly HELUZ, mohou při stavbě využít Šekovou knížku HELUZ. Ta nabízí bonusové šeky na výhodnější nákup stavebních prvků a zařízení, jako jsou střešní systémy, okna či interiérové vybavení. Nově se do projektu zapojila i  Oberbank, rakouská banka s tradicí od roku 1869. Ta poskytne investorům, kteří při financování využijí její služby, voucher na ocenění nemovitosti v hodnotě 5.000 korun či zlatou cihličku o hmotnosti 2 g. Více na www.sekovaknizka.cz.

Šekovou knížku HELUZ obdrží automaticky každý, kdo si zakoupí materiály HELUZ na stavbu rodinného domu. Od bezmála dvou desítek partnerských firem tím získá přesně definovaný benefit, např. v podobě konkrétní částky úspory při nákupu osvětlení, získání zdarma určitého výrobku při nákupu vybavení koupelny nebo třeba bezplatnou montáž zakoupené technologie. Tedy žádná změť procentuálních slev, ale přehledný systém benefitů.

Nově se do skupiny partnerů zapojila rakouská Oberbank AG, díky níž stavebníci, kteří využijí financování bydlení nebo výnosové nemovitosti, případně zařízení domácnosti, od Oberbank, získají voucher na ocenění nemovitosti v hodnotě 5.000 korun, investiční zlatou cihličku o hmotnosti 2 g a originální sekt Schlumberger z nejstarších vinných sklepů v Rakousku.

„Oberbank velmi uvítala možnost stát se partnerem Šekové knížky Heluz. Jsme připravení poradit s financováním, zvolit nejvhodnější úvěr – za co nejlepších podmínek. Věříme, že exkluzivní program, který jsme přichystali speciálně pro zákazníky společnosti Heluz, podpoří jejich životní rozhodnutí o stavbě, a zvláště pak o stavbě vlastního domu, nebo přispěje k zajištění budoucnosti a zároveň umožní vychutnat si splnění vlastního snu,“ uvedla Ing. Mgr. Zuzana Červená, členka vedení Oberbank AG pobočka Česká republika.

Dalšími partnery Šekové knížky HELUZ jsou společnosti a značky: betonové dlažby BEST, střešní systémy a doplňky Bramac, topné systémy Ekotherm, designové produkty MONOBRAND, tepelná čerpadla IVT, koupelnová studia Keraservis, osvětlení LEDprofes, omítky a barvy Maxit, energetické projekty NAMI-Techs, světlovody SOLATUBE, okna SULKO, dodavatel elektřiny Lumius a střešní okna Velux.

Zdroj: HELUZ

Vložte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *