Stavte moderně s jednovrstvými cihlami. V edukační kampani 7v1: Pořádné cihly od Porothermu se dozvíte i to, co vám “staré školy” o stavbě domu z jednovrstvého zdiva neřeknou 

Při první zkušenosti stavby domu se snadno ztratíte v množství názorů a doporučení ostatních. Pamatujte však, že klíčovým hráčem je vždy investor, a základem každé stavby je výběr pořádného materiálu, ze kterého chcete stavět. Nenechte se ovlivnit staromódními názory jiných. Nepřestávejte naslouchat svým představám a s rozvahou přebírejte neověřené rady, abyste si udrželi kontrolu nad svým vlastním stavebním příběhem k vysněnému domu.

Že stavět dům bez zateplení nejde? Nevěřte všemu, co se říká! Přečtěte si na stránce PoradneCihly.cz sedm bodů, jak si s jednovrstvými cihlami usnadnit práci či o vlastnostech materiálu, a udělejte si názor sami.

Na pořádnou novostavbu doporučujeme jednovrstvé zdivo. Cihly Porotherm z řad EKO+ Profi a T Profi zvládnou splnit nízkoenergetický i pasivní standard novostaveb bez dodatečného zateplení, navíc předčí očekávání i svojí praktičností. Jsou 100% přírodní, šetří peníze i čas na stavbě a poslouží minimálně dvěma generacím.

Vložte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *