Plánujete stavbu vlastního domu? Tady je pět dobrých důvodů, proč zvolit moderní cihelný systém HELUZ.

1. Nejlepší tepelněizolační vlastnosti

Díky vlastnímu vývoji jsme na trh uvedli už čtvrtou generaci cihel. HELUZ Family 2in1 umožňuje postavit pasivní dům bez dodatečného zateplení.

Co vám to přinese: Získáte perfektní zateplení už uvnitř cihly. Nemusíte ho v budoucnu měnit. Zdi přitom budou pevné a odolné, což oceníte, když na ně budete chtít něco připevnit.

2. Všechno k sobě perfektně pasuje

Je to jako skládačka, která řeší kompletní hrubou stavbu. Keramické stropní panely, roletové a žaluziové překlady, komíny a samozřejmě různé typy cihel.

Co vám to přinese: Dokonalé provázání prvků zajistí jednoduchou, rychlou, odolnou a dobře izolovanou stavbu. Dům budete mít ve výsledku jako z jednoho kusu.

3. Cenová nabídka a výpis materiálu zdarma

Dle projektové dokumentace sepíšeme, kolik a jakého materiálu bude na váš dům třeba. A spočítáme, kolik to bude stát. Výpočet spotřeby materiálu zdarma.

Co vám to přinese: Ušetříte si spoustu starostí a času pátráním po různých cenících a technických listech. Vše potřebné pro vás připraví zkušení odborníci.

4. Pořádný dům z cihel

V odolnosti a pevnosti moderní cihly nic neztratily. Konstrukce z nich je masivní, bezpečná, ohnivzdorná a trvanlivá. Životnost je sto a více let.

Co vám to přinese: Stavba po dokončení nepracuje, nehrozí popraskání omítek ani jiné deformace. Zdivo odolá počasí i různým organismům. Dům dobře poslouží ještě dětem vašich dětí.

5. Příjemné bydlení

Cihly jsou prodyšné, z přírodních materiálů, s dobrými akustickými vlastnostmi a tepelnou akumulací.

Co vám to přinese: Budete ve zdravém prostředí. Nebudou vás ohrožovat plísně z nahromaděné vlhkosti a toxické látky. Obtěžovat vás nebude ani hluk z venku či z okolních místností. Dům bude mít navíc tepelnou stabilitu.

6 důvodů, proč postavit dům z cihel HELUZ
1. Rychlejší výstavba – Všechny komponenty HELUZ, od cihel po komíny, jsou dokonale provázané a vzájemně spolupracují, což realizaci výrazně zrychluje a zjednodušuje.

2. Úsporné bydlení – Cihly HELUZ FAMILY a HELUZ FAMILY 2in1 mají vynikající tepelněizolační vlastnosti. Jsou vhodné pro všechny typy energeticky úsporných staveb, a to včetně pasivních domů.

3. Zdravé prostředí – Cihla je přírodní materiál, který nepropouští teplo, ale zároveň stále dýchá. V domě se nehromadí vlhkost a nevznikají plísně.

4. Odolná a bezpečná stavba – Zdivo je pevné, ohnivzdorné, odolá extrémnímu počasí i různým organismům. Stavba po dokončení nepracuje, nehrozí popraskání omítek ani jiné deformace.

5. Investice do budoucnosti – Z cihel HELUZ postavíte dům pro několik generací. Zároveň ho vaše děti budou moct upravovat podle svých potřeb. Materiál umožňuje přístavby, dostavby a změny dispozice.

6. Kompletní výbava na stavbu – Nabízíme veškeré materiály a pomůcky pro zdění, které budete při stavbě potřebovat, zároveň vám pomůžeme a poradíme. Na nás se můžete spolehnout díky službám profesionálnímu týmu HELUZ.

Zdroj: HELUZ

Vložte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *