Projekt Český Goodwill 2022, který oceňuje firmy, jichž si lidé váží, ve svém už desátém ročníku opět ocenil  podnikatele z celého Česka. Výroční galavečer byl navíc speciální v tom, že kromě finalistů ročníku 2022 bylo uděleno i 6 „firmových“ oscarů desetiletí, které pořadatel vybíral z řad 146 oceněných firem za dosavadní období. Společnost HELUZ GROUP je hrdá, že Osobností desetiletí se stal Jan Smola, CEO HELUZ GROUP, a to „za dynamický rozvoj, jaký firma za uplynulých 5 let realizovala“.

Český Goodwill je oceněním pro firmy, kterých si lidé váží. Od roku 2013 je pořádá česká poradenská firma HPCG (Hlavatý & Partners Consulting Group). Během deseti let existence bylo přijato celkem 1.060 nominací.

Jan Smola byl vyhlášen Osobností roku už v roce 2017, tehdy jako generální ředitel společnosti HELUZ cihlářský průmysl. V mezidobí prošla  společnost HELUZ značným rozvojem. Dnes už není jen výrobcem cihelného systému, ale skupinou HELUZ GROUP, která se rozšiřuje o aktivity mimo obor s cílem diverzifikovat rizika a zúročit nabyté podnikatelské zkušenosti i mimo stavebnictví. Do portfolia skupiny patří  výrobce komínových systémů  společnost Ciko, největší specializovaný výrobce izolačních skel v ČR HELUZ IZOS, dřevovýroba na pile ve Starém Sedle, mediální online agentura X Production a kromě toho HELUZ GROUP provozuje i sportovní střelnici a golfový Driving range v Šindlových Dvorech.

Zdroj: HELUZ

Vložte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *