Společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. pamatuje na vzdělání a rozvoj nejen svých zaměstnanců, ale i jejich dětí. O prázdninách proto už podruhé uspořádala v Dolním Bukovsku příměstský jazykový tábor, na kterém se 24 dětí učilo anglicky s rodilým mluvčím, ale i sportovalo.

Ve spolupráci s českobudějovickou jazykovou školou Lingo, která vyslala tři lektory včetně rodilého mluvčího, byl pro děti přichystaný velmi zajímavý program s názvem „SUMMER 2020 – MOVIE WEEK „Become a star“.  Výuková část probíhala v prostorách ZŠ a MŠ v Dolním Bukovsku, která pro tábor zapůjčila prostory.

Děti byly rozděleny do tří skupin dle úrovně angličtiny, ale trávily společně hodně času i venku na místním hřišti, kde hrály různé hry. Dle reakcí dětí a rodičů se všem tábor velmi líbil, děti si ho moc užily a spoustu se toho i naučily. Rodinná firma HELUZ chtěla podpořit děti našich zaměstnanců v jazykovém vzdělávání, aby si příjemnou formou uvědomily, jak je znalost cizího jazyka v dnešní době důležitá. A současně tím pomoci zaměstnancům-rodičům, kteří nemuseli alespoň jeden týden o prázdninách řešit program pro děti.

Zdroj: HELUZ

Tags:

Vložte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *