Dne 24. září 2020 proběhlo v prostorách MPO v Petschkově paláci již 13. slavnostní setkání firem nominovaných do soutěže Nejlepší výrobce stavebních hmot za rok 2019. Po loňském vítězství v této soutěži se společnost HELUZ opět dostala do užší nominace v kategorii do 350 zaměstnanců.

Vyhlašovatelem soutěže je MPO a Svaz podnikatelů ve stavebnictví a cílem prestižního srovnání nejlepších podniků zabývajících se výrobky pro stavbaře je nejen ocenění nejlepších, ale i možnost sdílení zkušeností, získání inspirace a výměna zkušeností, např. v letošním roce o aktuálním tématu vlivu koronavirové epidemie na stavební sektor. Krédem soutěže je ukázat odborné i laické veřejnosti, že i výroba stavebnin může být ohleduplná, šetrná a přitom moderní a energeticky úsporná.

Kromě zařazení do užší nominace za rok 2019 obdržel HELUZ i čestnou plaketu MPO za 10 let účasti v této soutěži. Obou ocenění si společnost HELUZ váží a děkuje všem zaměstnancům, bez jejichž práce by se nemohl dlouhodobě držet mezi nejlepšími českými společnostmi podnikajícími v oblasti stavebnictví.

Zdroj: HELUZ

Vložte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *