Pořádné cihly od Porothermu ukáže, jak lze postavit udržitelný dům z kvalitního cihlového zdiva

Při stavbě domu se vyplatí přemýšlet o jeho udržitelnosti, a to jak ekologické, tak i ekonomické. Základem je kvalitní konstrukce, kterou je třeba podchytit již ve fázi projektu. Jednovrstvé cihly (které již nepotřebují dodatečné zateplení) jsou vyrobeny z recyklovatelných přírodních materiálů, a tak se postarají o zdravé vnitřní prostředí domu. Tepelně-izolační vlastnosti spolu s akustickými vytvářejí příjemné vnitřní klima zabraňující šíření hluku. A díky dlouhodobé životnosti a odolnosti materiálu nepotřebují cihly údržbu minimálně 50 let.

V šesté části vysvětlíme, proč zvolit jednovrstvé zdivo jako ekologický stavební materiál. Přečtěte si sedm bodů, jak neplýtvat energiemi, financemi či materiálem a udělejte si názor sami. Více informací naleznete na stránce PoradneCihly.cz.

Na pořádnou novostavbu doporučujeme jednovrstvé zdivo. Cihly Porotherm z řad EKO+ Profi a T Profi zvládnou splnit nízkoenergetický i pasivní standard novostaveb bez dodatečného zateplení, navíc předčí očekávání i svojí praktičností. Jsou 100% přírodní, šetří peníze i čas na stavbě a poslouží minimálně dvěma generacím.

Vložte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *